Külföldi pályázati kisokos

Külföldi ösztöndíj lehetőségekkel Dunát lehetne rekeszteni, viszont eligazodni közöttük korántsem egyszerű. Ezért néhány lépésben bemutatjuk, hogy milyen programokon keresztül, hova, és hogyan lehet kiutazni.

1. Hova szeretnél utazni?

Általában mindenkinek vannak kedvenc helyei a világban, és szerencsére most már szinte minden ország egyetemére el is juthatsz a PTE-ről.

Adminisztratív személyzeti mobilitási pályázat Marokkó

A Pécsi Tudományegyetem pályázatot ír ki 1 fő adminisztratív személyzeti mobilitás megvalósítására a 2019/2020. tanév őszi félévében a marokkói EGE Rabat Université Mohammed VI Polytechnique egyetemen.

Adminisztratív személyzeti mobilitási pályázat Marokkó

A személyzeti képzéseket a 2019. szeptember 1. és december 31. közötti intervallumban kell megvalósítani.

Pályázati felhívás Erasmus+ személyzeti képzésre

A Pécsi Tudományegyetem pályázatot ír ki a 2019/2020. tanévre adminisztratív (nem-oktatói munkakörben) dolgozók, illetve oktatói, tanári munkakörben alkalmazott, de adminisztratív feladatokat is ellátó dolgozók részére a mobilitási programban való részvételére.

A mobilitási típus neve: személyzeti képzés (staff training).

Pályázati felhívás Erasmus+ személyzeti képzésre