Intézkedések az ITM hatáskörébe tartozó ösztöndíjprogramok vonatkozásában

Információ a TKA által koordinált ösztöndíjprogramok vonatkozásában a kormány 41 / 2020 (III.11.) határozatának 10. § b) pontja alapján.

Ki- és beutazások felfüggesztése

A támogatott személyek meg nem kezdett külföldi kiutazásai azonnali hatállyal felfüggesztésre kerülnek.

Azon pályázatok esetében, ahol még nem került sor a támogatási szerződés megkötésére, kérjük a külföldi utak elhalasztását.

Mobilitást és oktatást érintő intézkedések más EU-i országokban

Friss hírek a koronavírus miatt óvintézkedéseket tett országok és nemzeti irodák helyzetéről.

Számos országban óvintézkedéseket hajtottak végre a COVID-19 koronavírus okozta járvány miatt.

Az alábbi listát a többi Erasmus+ Nemzeti Iroda tájékoztatása alapján állították össze és folyamatosan frissítik itt.

Útmutatás a koronavírus-járvány miatt elmaradt utazások kapcsán

A COVID-19 koronavírus okozta járvány miatt a vírus által érintett területekre tervezett kiutazásoktól, illetve az onnan tervezett beutazásoktól való elállást vis maior helyzetként kezeljük a Tempus Közalapítvány által koordinált minden programban.

A kormány 2020. március 11-én közzétett 41/2020.(III.11) kormányrendelete alapján:

• Beutazási tilalom lépett érvénybe Olaszország, Kína, Dél-Korea és Irán területéről
  • A külföldre irányuló iskolai kirándulás tilos

IV Research Pitches Contest

We are happy to let you know, that as the University of Pécs is a member of the Compostela Group of Universities, all of our students have the opportunity to take part in the COMPOSTELA GROUP OF UNIVERSITIES IV RESEARCH PITCHES CONTEST.

IV Research Pitches Contest

The aim of this contest is to promote and recognise the research work carried out in the Compostela Group of Universities’ (CGU) member Universities.

Államközi Ösztöndíjas pályázati felhívások a 2020-2021-es tanévre

A Tempus Közalapítvány (TKA) meghirdeti a kétoldalú kulturális, tudományos és oktatási egyezményeken alapuló Államközi Ösztöndíj lehetőségeket

• kutatói tanulmányútra,
  • nyári egyetemekre,
  • részképzésre, illetve
  • teljes képzésekre,
  • külföldi felsőoktatási- vagy kutatóintézetekbe.