Zágrábi nyár - University School of Croatian Language and Culture 2020

A Zágrábi Egyetem ösztöndíjpályázatot hirdet a University School of Croatian Language and Culture 2020 nyári egyetemre, melyre egy jelentkezőt várnak, aki a a Pécsi Tudományegyetem nappali hallgatója.

Zágrábi nyár - University School of Croatian Language and Culture 2020

A nyári egyetem helyszíne és időpontja: Zágráb, 2020 június 27-július 24.

Az eredeti felhívás (angol nyelven)

További információk az alábbi linkeken:

FONTOS: A tandíj két részösszegből áll össze:

• 750 EUR, melyet a Zágrábi Egyetem fizet ki az ösztöndíjat elnyert hallgató helyett;
  • 250 EUR, melyet hallgatónak kell befizetnie, viszont a PTE Kapcsolati és Nemzetköziesítési Igazgatósága ezt utólag kifizeti a hallgatónak!

A pályázáshoz (a letölthető mellékletben található listán felsoroltak mellett) szükséges a PTE ajánlása, ezért a pályázók először ne a Zágrábi Egyetemnél, hanem a PTE RK Kapcsolati és Nemetköziesítési Igazgatóságnál jelentkezzenek!

Jelentkezni lehet az alábbi elérhetőségeken:
Kónya Bence külügyi koordinátor (konya.bence@pte.hu; mellék: 12422)

Az ösztöndíjat elnyert pécsi hallgatónk beszámolója magyar és horvát nyelven a  2019-es nyári egyetemről.

Határidő: 2020. február 21.